امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
طراحی ای حرفه سایت

طراحی سایت حرفه ای
#1
طراحی سایت حرفه ای
شرکت های طراحی سایت اگر به صورت حرفه ای مشغول به کار باشند، سایت هایی که طراحی کرده و به مشتری می دهند تقریباً بدون عیب و ایراد خاصی می باشد. طراحی سایت حرفه ای، باید توسط تیمی با تجربه و خبره صورت گیرد.
مراحل طراحی سایت حرفه ای
مراحل به این شکل است که مشتری ابتدا به شرکت آن ها مراجعه می کند و پس از برگزاری جلسه مشاوره، راهنمایی های لازم برای طراحی وب سایت به مشتری داده می شود و در خصوص سئوی سایت و بازاریابی در صورت راه اندازی فروشگاه اینترنتی بحث و تبادل نظر می شود.
در همان جلسه راجع به گرافیک سایت و کارآیی آن نیز نظرات مشتری پرسیده شده و در صورت داشتن طرح پیشنهادی، از ایشان دریافت می شود.
پس از چند روز طرح مورد نظر در فتوشاپ ایجاد شده و به مشتری ارائه می شود، در صورتی که مورد پسند و سلیقه قرار بگیرد، مرحله کد نویسی و برنامه نویسی آن آغاز می شود.
[عکس: training-300x169.jpg]
پس از پایان مرحله کدنویسی، باید محتوای وب سایت را در آن قرار داد. زمانی که کارهای مربوط به محتوای سایت انجام شد، سایت روی دمو به مشتری ارائه می شود. مشتری می تواند چند روز سایت را بررسی کرده و ایرادات احتمالی آن را مشخص نماید.
پس از اینکه سایت به طور کامل روی دمو آماده شد و مشتری ابزار رضایت کرد، سایت روی دامنه اصلی رفته و به مشتری تحویل داده می شود.
بعد از تحویل وب سایت جلسه آموزش کار با پنل مدیریتی آن برگزار شده و نکات لازم برای مشتری بازگو می شود. و در صورتی که به سوال یا مشکلی برخورد کند، می تواند مطرح کرده و راه حل آن را دریافت نماید.
در ضمن فیلم های آموزشی نیز تهیه شده و به مشتری داده می شود. و مشتری در هر زمان که مایل باشد می تواند با مشاهده ویدئوها مشکلات خود را برطرف نماید و همزمان با پشتیبان خود در شرکت نیز در تماس باشد.پاسخ
سپاس شده توسط:
پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان