امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 2.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در شتابان برنامه پوکمن‌گو دو می‌شود محبوب‌تر حادثه‌ساز فراگیری بازی دنیا از پرطرفدار

فراگیری شتابان بازی حادثه‌ساز در دنیا/ پوکمن‌گو از دو برنامه پرطرفدار محبوب‌تر می‌شود
#1
[rtl]بازی واقعیت مجازی Pokemon Go چند روز پس از عرضه به محبوب ترین بازی موبایلی تاریخ مبدل شده و هیچ نشانه ای از کند شدن استقبال از آن به چشم نمی خورد.
[/rtl]
به گزارش فارس به نقل از درام، این بازی به اندازه برنامه های موبایلی Snapchat  و  Google Mapsمحوبیت کسب کرده و انتظار می رود تا هفته آینده رکوردهای زیادی را جابجا کند.
[rtl]
[/rtl]
تعداد کاربران گوشی های آندرویدی که روزانه از این بازی در آمریکا استفاده می کنند از مرز 11 میلیون نفر عبور کرده و با احتساب گوشی آیفون و کاربران این بازی در دیگر کشورها می توان انتظار داشت که تعداد کاربران این بازی به راحتی از صد میلیون نفر عبور کند. بر طبق بررسی دیگری تعداد کل کاربران روزانه این بازی در آمریکا 21 میلیون نفر است که رکورد 20 میلیونی بازی Candy Crush Saga را در سال 2013 شکسته است.
[rtl][color][size]
[/size][/color][/rtl]
بازی پوکمن گو به یک بازی اعتیادآور مبدل شده و در بسیاری از شهرهای جهان می توان افرادی را مشاهده کرد که با خیره شدن به گوشی های خود و قدم زدن در نقاط مختلف در تلاش برای شکار پوکمن ها و کسب امتیاز هستند.
[rtl][color][size]
[/size][/color][/rtl]
در این بازی شخصیت های مختلفی به طور مجازی در دنیای واقعی خلق می‌شوند و کاربر باید با استفاده از حسگرهای گوشی خود آنها را بیابد و به جنگشان برود. در قالب این بازی میلیون ها نفر درگیر خلق شخصیت های مجازی و مبارزه با یکدیگر شده اند.
[rtl][color][size]
[/size][/color][/rtl]
نکته مهم این است که هر یک از کاربران این بازی باید در محیط های واقعی به دنبال شخصیت های مجازی مخفی شده در نقاط مختلف بگردند و آنها را هدف بگیرند و لذا اجرای بازی پوکمن گو مستلزم جابجایی و حرکت در سطح شهر است. بنابراین افراد درگیر در این بازی توجه به محیط اطراف را به شدت از دست می دهند و ممکن است با مشکلات جدی مواجه شوند.
[rtl][color][size]
[/size][/color][/rtl]
در روزهای اخیر و بعد از استقبال از این بازی ساخت نینتندو، خبرهای متعددی در رسانه ها در مورد تصادف کاربران این بازی با خودروها، سرقت از آنها توسط دزدان حرفه ای و دیگر سوانح منتشر شده و به نظر می رسد با افزایش تعداد کاربران این بازی در نقاط مختلف دنیا شاهد انتشار اخبار بیشتری از این دست باشیم.
[rtl][color][size]
[/size][/color][/rtl]
علاوه بر این با عرضه نسخه های هک شده و دستکاری شده بازی پوکمن گو، حمله‌کننده قادر به کنترل کامل گوشی کاربر می‌شود و به همین خاطر کارشناسان امنیتی نسبت به بارگذاری  این بازی از سایتهای غیرقانونی و حاوی نسخه هک شده هشدار داده‌اند.
[rtl][color][size]
[/size][/color][/rtl]
 انتهای پیام/م
[rtl][color][size]
[/size][/color][/rtl] [rtl][color][size]
[/size][/color][/rtl]


امضا محمد
اگردیگران پشت سر شما حرف میزنندفقط یک معنی دارد

اینکه.....................................................بطورحتم

زندگی شما جالبتر از زندگی انهاست

پاسخ
سپاس شده توسط:
پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان