امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
to keramatzade com https businesses start small 3 steps

https://keramatzade.com/3-Steps-To-Start-Small-Businesses
#1
داده شده‌است
3 گام برای راه اندازی کسب و کار کوچک
به نظر می‌رسد که این روزها همه خود را “کارآفرین” می‌نامند. صحبت‌های زیادی درباره‌ی رها کردن شغل فعلی‌تان، دنبال کردن رویاهای‌تان، کسبدرآمد حتی در زمان خواب و زندگی همراه با شور و هیجان می‌شنوید. و گاهی آنچنان مدهوش این داستان‌ها می‌شوید که تصمصم می‌گیرید بعد از نوشیدن فنجان چای‌تان بروید و کسب و کار کوچک خود را راه بیندازید.
گام اول: ارزیابی اولیه 
 

 
 
- آیا کارآفرینی برای شما ساخته شده است ؟ 
بدیهی است که شروع یک کسب و کار کوچک وجدید ریسکهای زیادی را به همراه دارد که البته با برنامه ریزی می‌توان شانس موفقیت را بالا برد. بنابراین بهترین نقطه شروع آن است که نقاط قوت و ضعف خود را بعنوان دارنده یک کسب و کار بشناسید. 
- آیا شخصیتی مستقل و خودجوش دارید؟ 
این را همیشه در نظر داشته باشید که در صورت شروع یک کسب و کار کوچک ، این خود شما هستید و نه شخص دیگر که باید تصمیم بگیرید که چگونه پروژه‌ها ، برنامه‌ها و زمان خود را مدیریت کنید. 
نقل قول:مقاله مرتبط:اصول موفقیت در کسب و کار
 
- تا چه حد با شخصیتهای متفاوت و افراد گوناگون می‌توانید ارتباط برقرار کنید؟ 
صاحبان کسب و کار ناگزیرند که با افراد و اقشار مختلفی سرو کار داشته باشند. آیا شما می‌توانید با مشتریان، تامین‌کنندگان، کارکنان و ... در جهت منافعکسب و کار کوچک خود ارتباط برقرار کنید؟ 
- تا چه حد قدرت تصمیم‌گیری دارید؟ 
صاحبان کسب و کار کوچک بایستی بطور متداوم ، به سرعت و در شرایط بحرانی بتوانند مستقلا" تصمیم‌گیری کنند.
- آیا شما استقامت فیزیکی و احساسی لازم برای اداره یک کسب و کار کوچک را دارید؟ 
مالکیت یک کسب و کار کوچک  علاوه بر چالش و هیجان ، مستلزم فشار کاری زیاد ، ساعتهای کاری زیادی می‌باشد. آیا شما می‌توانید 12 ساعت در روز و هفت روز در هفته را کار کنید؟
- تا چه حد می‌توانید برنامه‌ریزی و سازماندهی کنید؟ 
تحقیقات نشان می‌دهد بسیاری از شکستها در صورت برنامه‌ریزی صحیح ، به وجود نمی آمد. 
- آیا انگیزه لازم را برای تحمل مشقات را دارید؟‌ 
ممکن است شما در حین اداره یک کسب و کار کوچک  احساس کنید که در برخی مواقع توانایی تحمل تمامی مشقات و زحمات را به تنهایی ندارید و فقط داشتن انگیزه قوی است که می‌تواند در این مواقع سختی ، دلگرم و امیدوار سازد. 
نقل قول:مقاله مرتبط:برای موفقیت در کسب‌وکار کوچک خود از این 5 اشتباه اجتناب کنید
- این کسب و کار چگونه خانواده شما را متاثر می‌سازد؟ 
سالهای اولیه شروع یک کسب و کار کوچک می‌تواند سختی‌هایی را برای خانواده و زندگی شخصی شما ایجاد کند. در عین حال ممکن است خانواده شما تا به سوددهی رسیدن کسب و کار ، دچار مشکلات و فشارهای مالی شوند. بنابراین حمایت و یا عدم حمایت خانواده نقش مهمی در شروع و ایجاد یککسب و کار دارد. 
این حقیقت دارد که دلایل زیادی برای عدم شروع یک کسب و کار کوچک و مستقل وجود دارد ، اما برای افرادی که واجد شرایط فوق هستند ، مزایای زیادی وجود دارد که قطعا" از ریسکهای آن بیشتر است. 
اینکه شما خادم و مخدوم خود می‌شوید! زحمت و تلاش و ساعتهای کاری زیاد مستقیما" به نفع شماست و نه شخص دیگر!
امکان کسب درآمد و رشد ، محدودیت کمتری دارد.چالش و هیجان کار برای شما افزایش می‌یابد. اداره یک کسب و کار کوچک مستقل امکان فراگیری زیادی را برای شما فراهم می‌آورد.
گام دوم: برنامه ریزی کسب و کار 
 

 
شروع یک کسب و کار نیاز به انگیزه ، علاقه و استعداد دارد. همچنین نیاز به تحقیقات وسیع و برنامه‌ریزی صحیح دارد. اطلاعات زیر برای تهیه طرحکسب و کار ( Business Plan ) می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود:
- قبل از شروع به کار لیستی از تمامی دلایلی که می‌خواهید بخاطر آنها وارد دنیای تجارت شوید ، تهیه کنید. مثلاً: 
شما می‌خواهید رئیس خود باشید. شما می‌خواهید استقلال مالی داشته باشید.شما می‌خواهید آزاد باشید. شما می‌خواهید آزادانه تمامی تواناییها و دانسته‌های خود را به کار ببرید. 
- سپس بایستی تعیین کنید که اصولا" چه کسب و کاری برای شما مناسب است. لذا این سؤالات را از خود بپرسید: 
من دوست دارم با وقت خود چه کاری انجام دهم؟چه مهارتهای تکنیکی من تا به حال آموخته‌ام؟به نظر دیگران من در چه کارهایی مهارت دارم؟ من چقدروقت آزاد برای اداره یک کسب و کار موفق دارم؟ آیا من هیچ سرگرمی یا علاقه‌ای که قابل تبدیل شدن به کسب و کار شدن را داشته باشند ، دارم؟
نقل قول:مقاله مرتبط:کسب و کارهای خود را برنامه ریزی کنید
 
- پس از تعیین کسب و کار کوچک  مناسب تحقیقات لازم را جهت پاسخ به سؤالات زیر به عمل آورید: 
آیا ایده من کاربردی است و آیا نیازی را برآورده خواهد کرد؟ رقبی من چه کسانی خواهند بود؟ مزیت رقابتی شرکت من نسبت به شرکتهای موجود چیست؟ آیا من می‌توانم خدمت بهتری ارائه دهم؟‌آیا من می‌توانم برای کسب و کار کوچک خود تقاضا ایجاد کنم؟ 
- آخرین مرحله قبل از تهیه طرح کسب و کار کوچک  این است که چک لیست زیر را تهیه کنید و پاسخ دهید: 
من علاقه به شروع چه کسب و کاری دارم؟ چه خدمتی یا کالایی قرار است ارائه دهم؟ در کجا قرار است این کار را انجام دهم؟چه مهارت و تجربه‌ای برای این کار دارم؟ ساختار قانونی شرکت من چگونه خواهد بود؟ ( سهامی عام، خاص و ... ) اسم کسب و کار چه چیزی باشد؟ چه امکانات و تجهیزاتی نیاز خواهم داشت؟ به چه تسهیلات و امکانات بیمه‌ای نیاز خواهم داشت؟ 
پاسخ شما به تمامی سؤالات بالا شما را در طراحی یک کسب و کار کامل جامع یاری می‌کند.
 
گام سوم: تامین منابع مالی 
 

 
یکی از کلیدهای اساسی موفقیت و پیشرفت در شروع کار ، جذب و تامین منابع مالی کافی برای راه‌اندازی یک کسب و کار کوچک است. اطلاعات زیر تکیه بر روشهای جمع‌آوری پول برای شرکتهای کوچک دارد. همچنین شما را در تهیه درخواست وام ( Loan Prposal ) یاری می‌دهد. منابع زیادی برای جمع‌آوری سرمایه وجود دارد. باید توجه داشته باشیم که قبل از تصمیم‌گیری ، تمامی منابع ممکن را جستجو کنیم : 
- پس‌اندازهای شخصی- دوستان و افراد خانواده - بانکها و مؤسسات اعتباری - شرکتهای سرمایه گذاری مخاطره آمیز
نقل قول:دانلودpdf مقاله : 3 گام برای راه اندازی کسب و کارهای کوچک

 راه اندازی کسب و کارهای کوچک کسب کار های کوچک کسب و کار کوچک 3 گام برای راه اندازی کسب و کار کوچک کسب و کار کسب درامد کسب و کارهای موفق کسب درآمد کسب ثروت و پولدار شدن کارآفرینی چیست کارآفرین کسب درآمد اینترنتی کسب و کار اینترنتی انلاین کسب و کار انلاین کسب و کار اینترنتی کسب وکار انلاین اینترنتی کسب وکارهای کوچک کسب و درامد کسب درآمد و ثروت موفقیت
مطالب مرتبط
رازهای  قانون جذب که با آن به موفقیت می رسید
هنگامی که یاد می گیرید چگونه از ابزارهای قدرتمند و کاربردی مرتبط با قانون جاذبه استفاده کنید، می توانید زندگی و تفکر را با یک روش خوش بینانه تر شروع کنید که به طور خاص برای جذب حوادث و تجربیات مثبت تر طراحی شده است. هر آنچه که شما آرزو می کنید، هر چه در رویاهای خود و اهداف خود می بینید، قانون جاذبه می تواند درس های ارزشمندی را به شما یادآوری کند که شما را به جاه طلبی های خود برساند.
 2,153 بازدیدمطالعه بیشتر ...

تکنیک های تغییر باور ذهنی
آیا می دانید باورهایمان ، احساساتمان را میسازند  احساساتمان ، طرز اندیشه و نگرش ما به این دنیا را شکل میدهند ... و طرز فکرمان ، رفتار و عملکرد ما را میسازند .... پس در نتیجه رفتار ما نتیجه مستقیم باور ما از خودمان و زندگی میباشد .رفتارهای ما هرطور که باشند نتیجه باورمان از خودمان به عبارتی تصویر ذهنی از خودمان میباشد
 6,560 بازدیدمطالعه بیشتر ...

نکات مهم در رسیدن به موفقیت های ورزشی
موفقیت ورزشی به بررسی کل­نگرانه، چندبعدی، و تعاملی نیازمند است تا بتواند ورزشکاران نخبه را از جنبه­ های توانایی­ های جسمی، مهارت­ های روان­شناختی، ویژگی ­های شخصیتی، مهارت­ های تکنیکی، و مهارت­ های تاکتیکی توصیف کند. مطالعات قبلی عواملی را برای تبیین موفقیت ورزشی معرفی کرده ­اند  
 1,364 بازدیدمطالعه بیشتر ...

15 مهارت‌‌‌ ارتباطی که برای موفقیت شغلی نیاز دارید
علاوه بر تجربه و مهارت‌های فنی که لازمه‌ی موفقیت در هر شغلی است، روابط عمومی یا به عبارتی «مهارت‌ ارتباطی» نیز نقش بسزایی در موفقیت شغلی ما ایفا می‌کند. به عقیده‌ی دیوید پارنل (David Parnell) نویسنده و مشاور در حوزه‌ی ارتباطات، مهارت‌ برقراری ارتباط یعنی «داشتن صفات مختلفی که فرد به واسطه‌ی آنها قادر است به خوبی با دیگران تعامل و ارتباط داشته باشد»؛ 
 344 بازدیدمطالعه بیشتر ...

8 گام برای  موفقیت در کسب و کارهای کوچک
موفقیت در کسب و کارهای کوچک لذت‌بخش است. پیشرفت در این زمینه ممکن است شما را با چالش‌هایی مواجه کند. برای موفقیت در کسب و کارهای کوچک آموزش و یادگیری را فراموش نکنید. سعی کنید دانش خود را به روز کنید. این اقدامات باعث رشد و توسعه کار شما می‌شود.
 25 بازدیدمطالعه بیشتر ...

7 راه کسب درآمد خوب درخانه با سرمایه کم
همان‌طور که میدانید دنیای کارآفرینی به‌طورکلی متحول شده و ایده های پولسازی وجود دارند حتی با سرمایه کم و کار در منزل افراد زیادی ثروت آفرین می‌شوند. در این مقاله 7 ایده پولساز کار در منزل با سرمایه کم برای شما آماده کردیم که به‌راحتی بتوانید از همین امروز وارد دنیای کارآفرینی شوید.
 181 بازدیدمطالعه بیشتر ...

انواع کارآفرینی
اگر شما مشاور یا معلمی برای کارآفرینان هستید باید بتوانید حداقل چهار نوع از کارآفرینان را از هم تشخیص دهید. اگر نتوانید این کار را انجام دهید احتمالا در انجام وظایف خود دچار مشکل می‌شوید. هر نوع کارآفرین دلایل مختلفی برای شروع کار دارد، توصیه‌های خاص خود را می‌طلبد و روش یاد‌گیری متفاوتی دارد. با ما باشید تا در این نوشته با انواع کارآفرینی آشنا شوید.
 399 بازدیدمطالعه بیشتر ...

5 قدم تا داشتن خانواده شاد وموفق
داشتن خانواده موفق و شاد بسیار لذت بخش است اما برخلاف عقیده اشتباه بسیاری که تنها پول و ثروت را عامل آن می دانند افراد موفق دلایل دیگری برای این مسئله بیان می کنند. زندگی خوب چیست؟ شادی چه معنایی دارد؟ موفقیت واقعی یعنی چه؟ 
 3,296 بازدیدمطالعه بیشتر ...
[عکس: %D8%B1%D8%A7%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9...%D8%AA.jpg]
رازهای  قانون جذب که با آن به موفقیت می رسید
هنگامی که یاد می گیرید چگونه از ابزارهای قدرتمند و کاربردی مرتبط با قانون جاذبه استفاده کنید، می توانید زندگی و تفکر را با یک روش خوش بینانه تر شروع کنید که به طور خاص برای جذب حوادث و تجربیات مثبت تر طراحی شده است. هر آنچه که شما آرزو می کنید، هر چه در رویاهای خود و اهداف خود می بینید، قانون جاذبه می تواند درس های ارزشمندی را به شما یادآوری کند که شما را به جاه طلبی های خود برساند.
 2,153 بازدیدمطالعه بیشتر ...
[عکس: %D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9%20%D9%87%...%DB%8C.jpg]
تکنیک های تغییر باور ذهنی
آیا می دانید باورهایمان ، احساساتمان را میسازند  احساساتمان ، طرز اندیشه و نگرش ما به این دنیا را شکل میدهند ... و طرز فکرمان ، رفتار و عملکرد ما را میسازند .... پس در نتیجه رفتار ما نتیجه مستقیم باور ما از خودمان و زندگی میباشد .رفتارهای ما هرطور که باشند نتیجه باورمان از خودمان به عبارتی تصویر ذهنی از خودمان میباشد
 6,560 بازدیدمطالعه بیشتر ...
[عکس: 1505024613.jpg]
نکات مهم در رسیدن به موفقیت های ورزشی
موفقیت ورزشی به بررسی کل­نگرانه، چندبعدی، و تعاملی نیازمند است تا بتواند ورزشکاران نخبه را از جنبه­ های توانایی­ های جسمی، مهارت­ های روان­شناختی، ویژگی ­های شخصیتی، مهارت­ های تکنیکی، و مهارت­ های تاکتیکی توصیف کند. مطالعات قبلی عواملی را برای تبیین موفقیت ورزشی معرفی کرده ­اند  
 1,364 بازدیدمطالعه بیشتر ...
[عکس: 15%20%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA%E2%8...%D8%AF.jpg]
15 مهارت‌‌‌ ارتباطی که برای موفقیت شغلی نیاز دارید
علاوه بر تجربه و مهارت‌های فنی که لازمه‌ی موفقیت در هر شغلی است، روابط عمومی یا به عبارتی «مهارت‌ ارتباطی» نیز نقش بسزایی در موفقیت شغلی ما ایفا می‌کند. به عقیده‌ی دیوید پارنل (David Parnell) نویسنده و مشاور در حوزه‌ی ارتباطات، مهارت‌ برقراری ارتباط یعنی «داشتن صفات مختلفی که فرد به واسطه‌ی آنها قادر است به خوبی با دیگران تعامل و ارتباط داشته باشد»؛ 
 344 بازدیدمطالعه بیشتر ...
[عکس: 8%20%DA%AF%D8%A7%D9%85%20%D8%A8%D8%B1%D8...%DA%A9.jpg]
8 گام برای  موفقیت در کسب و کارهای کوچک
موفقیت در کسب و کارهای کوچک لذت‌بخش است. پیشرفت در این زمینه ممکن است شما را با چالش‌هایی مواجه کند. برای موفقیت در کسب و کارهای کوچک آموزش و یادگیری را فراموش نکنید. سعی کنید دانش خود را به روز کنید. این اقدامات باعث رشد و توسعه کار شما می‌شود.
 25 بازدیدمطالعه بیشتر ...
[عکس: %D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%B9%D8...%D9%84.jpg]
7 راه کسب درآمد خوب درخانه با سرمایه کم
همان‌طور که میدانید دنیای کارآفرینی به‌طورکلی متحول شده و ایده های پولسازی وجود دارند حتی با سرمایه کم و کار در منزل افراد زیادی ثروت آفرین می‌شوند. در این مقاله 7 ایده پولساز کار در منزل با سرمایه کم برای شما آماده کردیم که به‌راحتی بتوانید از همین امروز وارد دنیای کارآفرینی شوید.
 181 بازدیدمطالعه بیشتر ...
دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند
[عکس: moafaghiyat.namahdod.jpg]
کتاب صوتی موفقیت نامحدود در20 روز-آنتونی رابینز
کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز اثر آنتونی رابینز، مدرس – سخنران و مربی موفقیت است که میشه این کتاب رو معروف ترین و بهترین کتاب رابینز در ایران دونست. به جرات می توان گفت که کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز بهترین کتابی است که از این نویسنده منتشر شده استپاسخ
سپاس شده توسط:
پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان